Pokoje

Luxusní pokoje hotelu Royal v Chomutově

Pokoje v hotelu Royal jsou zařízeny vkusným dřevěným nábytkem v klasickém stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, lednicí a trezorem. Některé z pokojů mají výhled na historické náměstí Chomutova, jiné na nádvoří či terasu hotelu. Do všech pater hotelu je výtahem zajištěn bezbariérový přístup.

pokoje Double Standard

pokoj Standard v hotelu Royal v ChomutověHotel Royal disponuje 20 pokoji typu Double Standard o velikosti 18 - 28m2. Každý z pokojů je vybaven postelí typu "Queen size". Ložní prádlo podléhá standardu čtyř hvězdiček. Hygienické prostředky doplňujeme každý den.

Ceník ubytování

 

pokoje Quad room Deluxe 

Pokoje - Hotel RoyalPro hosty, kteří potřebují více prostoru, jako například rodiny s dětmi, nabízíme 9 pokojů Quad room De-Luxe o rozloze 25 - 35 m2. Každý z těchto pokojů je vybaven dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Ceník ubytování

 

Apartmány 

apartmán v hotelu Royal Prostornost a vybavení apartmánů  představuje nejvyšší standard ubytování v hotelu Royal. Nabízíme dva apartmány. Větší z apartmánů o velikosti 72 m2 disponuje vlastním kuchyňským koutem. Menší z apartmánů má rozlohu 39 m2. Oba Apartmány jsou vybaveny dvěma dvoulůžky typu Queen size.

Ceník ubytování